وزیر امور خارجه

زندگی نامه مختصر جلالتمآب صلاح الدین ربانی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی افغانستان
جلالتمآب صلاح الدین ربانی فرزند شهید استاد پروفیسور برهان الدین ربانی، در 15 ماه ثور، 1350 هـ.ش در شهر کابل به دنیا آمد . موصوف مکتب را در جمهوری اسلامی پاکستان به پایان رساند و بعد از اخذ سند دیپلوم، برای ادامه تحصیلات عالی عازم کشور شاهی عربستان سعودی شد . جناب ربانی تحصیلات عالی شان را در رشته بازاریابی و مدیریت در پوهنتون "پترولیم و معادن ملک فهد" در مقطع لسانس به پیش برده و در سال 1374 هـ.ش، از این پوهنتون سند لیسانس شان را کسب کرد.

محترم ربانی اولین وظیفه شان را در کمپنی نفت کشور شاهی عربستان سعودی در دیپارتمنت محاسبات مالی آغاز کرد و بعداً از سال 1375 تا 1377 هـ.ش در بخش خصوصی در شهر شارجه کشور امارات متحد عربی فعالیت می کردند.

بیشتر

اخبار

بیشتر

پیام ها و اطلاعیه ها

 • اعلان تدارکات
  وزارت امور خارجه از تمام دواطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه دواطلبی پروژه های ذیل از روش دواطلبی باز ملی اشتراک نمایند: شماره اسم پروژه شماره دواطلبی تاریخ آفر...
 • اطلاعیه - وزارت امور خارجه - نتایج مرحله اول امتحان ورودی وزارت امور خارجه
  نتایج مرحله اول امتحان ورودی وزارت امور خارجه این نتیجه بر ترتیب نمرات کسب شده تنظیم گردیده است نوت: تاریخ امتحان تقریری و مصاحبه حضوری بعداً اعلان میگردد.
 • اطلاعیه امتحان ورودی وزارت امور خارجه
  به اطلاع آنعده متقاضیان شمولیت در امتحان ورودی وزارت امور خارجه که قبلا کارت امتحان شان را دریافت نموده اند، احتراماً رسانیده میشود که مرحله اول امتحان ورودی این وزارت، به روز پنجشنبه مورخ 24 حمل 1396 در مقر این وزارت برگزار میگردد. دارندگان کارت های...
بیشتر