‏خانم کیلی کلیمینتس معاون کمیشنری عالی ملل متحد در امور پناهندگان و هيأت همراه‌شان امروز با الحاج شیر محمد عباس استانکزی، معین سیاسی وزارت امور خارجه دیدار کرد.

‏آقای استانکزی جهت حصول اطمینان از رعایت معیارهای بین المللی مهاجرت توسط کشورهای میزبان و رسیدگی به مشکلات مربوط به اسناد و سفر مهاجران، خواهان کمک کميشنری عالی سازمان ملل متحد در امور مهاجران شد.‏خانم کليمينتس اطمینان داد که تلاش دارد تا محیطی مساعد برای بیجاشدگان داخلی و دعوت کنندگان ایجاد کند و فعالیت ها و کارمندان خود را برای رسیدن به این هدف افزایش دهد. وی همچنان افزود که موضوع مهاجران در سفر به کشورهای میزبان و در جلسات سه جانبه مطرح خواهد شد.‏آقای استانکزی در پايان از حمایت همه جانبه دولت براى بهبود فعالیت هاى آن اداره نیز اطمینان داد.

MFA _Afghanistan

Read Previous

‏امروز خانم نورا اینگدال رئیس برنامه‌های بین‌المللی مؤسسهٔ نجات اطفال، و هیئت همراه وی با الحاج شیر محمد عباس ستانکزی، معین سیاسی وزارت امور خارجه در قصر ستوری این وزارت ملاقات نمود.

Read Next

وزارت امور خارجهٔ ا.ا.ا از اقدام اخیر ملل متحد مبنی بر رفع تعزیرات بالای شماری از مقامات عالی‌رتبهٔ امارت اسلامی برای مدتی، استقبال می‌کند و برداشتن دایمی این تعزیرات را طوری که در موافقتنانهٔ دوحه تعهد شده است، حق خویش می‌داند.

Leave a Reply