‏شماری از محصلین افغان با مولوی امیرخان متقی وزیر امور خارجه دیدار کردند و مشکلات‌شان را در میان گذاشتند. محصلین افغان از وزیر امور خارجه خواستند تا در قسمت ازسرگیری دروس تعلیق‌شده و صدور ویزه و سفر به کشور هند با آنها همکاری نماید.

قابل ذکر است‌ که با توجه به شیوع ویروس کرونا ‏در سراسر جهان، علاوه بر سایر کشورها، دروس محصلین افغان در هند نیز به حالت تعلیق درآمد.
وزیر امور خارجه محصلین را سرمایهٔ کشور خواند و اطمینان داد که تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا راه را برای تکمیل دروس محصلین افغان هموار‌ کند. وی گفت‌ که رسیدگی به مشکلات محصلین افغان ‏برایش اولویت دارد و در این زمینه، به مسئولین مربوطه هدایت خواهد داد که خواسته‌های محصلین را با سفارت هند در میان بگذارند و راه حلی برای مشکلات آنان بیابند.
در اخیر، محصلین از وزیر امور خارجه به‌خاطر ملاقات، گوش‌دادن به درخواست‌های آنان و وعدهٔ دریافت راه‌‌حل سپاس‌گزاری کردند.

MFA _Afghanistan

Read Previous

هوگو شورتر، شارژدافیر سفارت بریتانیا برای‌افغانستان و هیئت همراه‌اش با مولوی امیرخان متقی وزیر امور خارجهٔ ا.ا.ا در دوحه دیدار نمود.

Read Next

‏امروز آقای سید حسن مرتضوی معاون سفارت جمهوری اسلامی ایران مقیم کابل با الحاج شیر محمد عباس ستانکزی معین سیاسی وزارت امور خارجه ا.ا.ا دیدار و در مورد موضوعات مهم صحبت نمود.

Leave a Reply